Mc Rolls ir specializēta grupa tirdzniecībai ar dažādām servisa iekārtām un to apkalpošanai , riepām un riepu remontmateriāliem . Mc Rolls darbojas Somijā , Igaunijā , Latvijā , Lietuvā un Krievijā.

Latvijā Mc Rolls grupa darbojas jau kopš 1994.gada un tās sastāvā ietilpst: SIA “ARI - KO“ un SIA “ARI - VI“.

Šo gadu laikā Mc Rolls ir kļuvusi par vienu no vadošajām firmām savā nozarē Latvijā. Un tā kā viens no mūsu darba galvenajiem principiem ir operatīvas piegādes, izvērsta apkalpošanas sistēma ar plašu iekārtu un rezerves detaļu sortimentu, tad operatīvām piegādēm Mc Rolls grupai ir izveidotas noliktavas gan Helsinkos , gan Rīgā, gan Tallinā . Bez tam Mc Rolls grupa piedāvā visplašāko pakalpojumu spektru profesionālai klientu personāla sagatavošanai un apmācībai.

  • Visu veidu autoservisu iekārtas
  • Degvielas uzpildes staciju aprīkojums
  • Riepu remontmateriāli
  • Balansēšanas atsvariņi
  • Radzes
  • Riepu atjaunošanas iekārtas un izejmateriāli

SIA “ARI - KO“ ir autoservisu aprīkojumu piegādātājs, tirgotājs , uzstādītājs un apkalpotājs. Firma ARI-KO partnerattiecības ar vadošajiem pasaules ražotājiem veido tā , lai varētu piedāvāt autoservisa aprīkojuma pilnu spektru . Tie ir autopacēlāji , riteņu nomaiņas un balansēšanas iekārtas , ritošās daļas diagnostikas iekārtas , profesionālie instrumenti un degvielas uzpildes staciju servisa iekārtas .

Savukārt SIA “ARI - VI“ nodarbojas ar riepu remontmateriālu, visu veidu riepu ventīļu, balansēšanas atsvariņu un radžu tirdzniecību. Izmantojot SIA “ARI - VI“ servisa bāzi, veicam arī apmācību darbam ar riepu remontmateriāliem un atbilstošajām tehnoloģijām. Tāpat SIA "ARI-VI" nodarbojas ar konveijaru lentu tirdzniecību un remontu.

Mūsu klienti atrodas visā Latvijā. Daudzi pasūtījumi realizēti ārpus Rīgas, sākot no Liepājas un Ventspils, līdz Daugavpilij un Dagdai, bet tālākie aizceļojuši uz Taškentu un Pleskavu.