Firma ‘’ARI-VI’’ ir oficiālā firmas ’REMA TIP TOP GmbH pārstāve Latvijā, kas piedāvā pasaulē atzītākos riepu remontmateriālus kā arī remontmateriālus konveijeru lentu remontiem.

’’REMA TIP TOP’’ ir vācu firma ar galveno centru Minhenē un oficiālajiem pārstāvjiem 148 pasaules valstīs. 50 gados uzkrātā pieredze firmas produkciju padarījusi par pašu pilnību.

Tirdzniecības zīme REMA TIP TOP ir sinonīms augstai kvalitātei – izgatavots Vācijā . TIP TOP ir pirmā kompānija savā jomā , kura ir ieguvusi DIN EN ISO 9001 : 2000 kvalitātes sertifikātu .

TIP TOP vienmēr ir bijis līderis starp riepu remontmateriālu ražotājiem un šīs pozīcijas nostiprina arī šodien , kā arī aizvien paplašina savu tirgu . Lai sasniegtu augstāk minēto , kompānija nepārtraukti pilnveido savu produkciju un ievieš jauninājumus . Tāpat notiek sadarbība ar riepu ražotājiem un atjaunotājiem , kā rezultātā tiek izveidotas jaunas produktu līnijas un pilnveidotas jau iepriekš ražotās , piemēram , 500.sērijas ielāpi , kuri domāti kravas auto zemprofila riepām .

Protams, ar šiem kvalitatīvajiem materiāliem jāprot strādāt. Firmas ‘’ARI-VI’’ speciālisti ir beiguši speciālus apmācības kursus par remontmateriālu pielietojumu firmas REMA TIP TOP’’ apmācības centrā Minhenē. Izmantojot sava uzņēmuma servisa bāzi , veicam arī apmācību darbam ar riepu remontmateriāliem un tehnoloģijām. Starp citu, katru gadu SIA’’ARI-VI’’ piedāvā iespēju nosūtīt meistarus uz riepu remontkursiem Vācijā. Divu pēdējo gadu laikā no Latvijas lielākajiem riepu centriem šos kursus ir beiguši un ieguvuši riepu remontmeistara sertifikātu aptuveni 30 meistari.

Līdz šim mēs nepazinām citu kameru lāpīšanas paņēmienu kā vien karsto vulkanizēšanu. Tas nav nedz viegls, nedz arī tīrs darbiņš. Turklāt arvien pastāv iespēja gan pašam apdedzināties, gan pārdedzināt ielāpu.’’ REMA TIP TOP’’ pilnībā novērš minētos trūkumus. Kameru remonta pamatā ir tā sauktā ‘’aukstā vulkanizācija’’.Īpaši veidoti ielāpi, vulkanizācijas šķidrums (līme) , smilšpapīrs un mazs rullītis - lūk, viss nepieciešamais kameru remontam. Strādājot ar ‘’REMA TIP TOP’’ remontmateriāliem, Jūs patērēsiet ne vairāk par 10 minūtēm.

Ar ‘’REMA TIP TOP’’ remotmateriāliem var saremontēt gan velosipēda kameras, gumijas laivas, vieglo, kravas auto un traktoru kameras un riepas . Var saremotēt arī, ja ir izrauts ventīlis. Ja iepriekš Jūs šādu riepu grasījāties izmest, tad tagad pat liela izmēra riepas, kurām ir lieli riepas dūrumi vai plēsumi, ir iespējams salabot. Protams, mājas apstākļos tas nav izdarāms. Jums jāgriežas specializētajos riepu centros. Liela riepas bojājuma gadījumā riepa obligāti ir jāremontē ar karsto vulkanizācijas paņēmienu! Strādājot tehnoloģiski pareizi pēc riepas remonta tiek dota garantija.

Katram auto īpašniekam nācies izbaudīt neērtības, ko rada tukša riepa. Tāpēc mēs iesakām nepaļauties uz īslaicīgiem riepu bojājumu novēršanas paņēmieniem(riepu diegi, riepu labošanas baloniņi ). Šāda veida labošanas paņēmiens piemēram Vācijā ir aizliegts. Ja riepa ir bijusi bojāta – meistaram obligāti riepa ir jānomontē no diska, jākonstatē bojājuma lielums un jāveic kvalitatīvs remonts vai nu ar auksto vulkanizāciju, bet ja ir lielāks bojājums tad ar karsto vulkanizāciju.
 

NB! 95% riepu bojājumu izraisa nepareizs gaisa spiediens tajās!

Visus , kurus interesē REMA TIP TOP remontmateriāli, aicinām uz mūsu veikalu
SIA "ARI-VI" Rīgā, Pērnavas ielā 35, tālr.: 67310345